Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /usr/home/patryk/domains/dgfoto.net/public_html/forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna • Witam wszystkich :) : Powitania

Witam wszystkich :)

Przywitaj się ;)

Witam wszystkich :)

Postprzez Tom » 2010-10-20, 21:24

Witam wszystkich,

Mam na imię Tomek, fotografuję od dobrych kilku lat, kiedyś analogowymi slr, teraz również (a w zasadzie przede wszystkim) dslr. Zaczęło się za czasów szkoły podstawowej i ... tak pozostało.
Ogólnie pracuję na lustrzankach ze stajni Canon, natomiast nie mam uprzedzeń do innych firm, w końcu to tylko sprzęt foto, a podobno cała moc drzemie w nas samych ... :)

Cieszę się, że trafiłem na DGFoto, ponieważ brakuje mi rozmów i spotkań z ludźmi, którzy pasjonują się tą tematyką i którzy rozumieją, że wyjście do sklepu na drugą stronę ulicy po chleb, mając cały czas przy sobie aparat, to nic dziwnego ... ;)

Mam nadzieję, że będę mógł służyć pomocą i wiedzą, jak również liczyć na Waszą pomoc i wiedzę.

Pozdrawiam serdecznie,
Tomek
Tom
Foto oglądacz

Powrót do Powitania