Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /usr/home/patryk/domains/dgfoto.net/public_html/forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna • Witam : Powitania

Witam

Przywitaj się ;)

Witam

Postprzez yarmaj » 2010-07-26, 18:18

Aby się organizować trzeba się poznać więc witam Wszystkich Aktywnych Uczestników mocnej (mam nadzieję że taka będzie) Dolnośląskiej Grupy Fotograficznej. Moje doświadczenia z fotografią sięgają czasów kiedy nikt nie słyszał o zdjęciach cyfrowych, a aparat fotograficzny dostawało się na komunię. Tak też i ja wszedłem w posiadanie znakomitego acz prostego sprzętu jakim był ( i jest wciąż) Smiena. Czasem prostota jest najlepsza, więc aparacik ów bardzo dobrze się spisywał co rozbudziło we mnie pasję fotografii, później były Zenity i różne Welltaksy i tak z przerwami do dzisiaj. Tyle mojego życiorysu. Przystępuję do DGF z ciekawością i z zapałem aktywnego uczestnictwa w plenerach, spotkaniach itp. A więc do pierwszego zobaczenia. Pozdrawiam wszystkich.
Jarek
im mniej tym lepiej
yarmaj
Foto oglądacz

Re: Witam

Postprzez silver_shira » 2010-07-26, 22:55

hej :)) fajnie że się przywitałeś, ja smene uwielbiam uroczy aparat :))
silver_shira
Fotograf

Powrót do Powitania