Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /usr/home/patryk/domains/dgfoto.net/public_html/forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna • Zdjęcia jesienią : Plenery

Zdjęcia jesienią

Zdjęcia jesienią

Postprzez Peter » 2010-08-26, 21:01

Robi się zimno i wietrznie. Dni robią się zauważalnie krótsze a już niedługo wraz ze spadkiem ilości światła będzie spadać również chęć wystawiania nosa za próg ciepłego mieszkania. Zastanawiam się, co i gdzie i jak fotografujecie jesienią. Zwłaszcza, że częściej bywa syfiasta, niż złota ;) Jak sobie radzicie z szybko zapadającym zmrokiem (czy da się przeżyć jesień i zimę bez lampy? Czy jesteśmy skazani na wysoką czułość?) i gdzie szukacie ciekawych miejsc i obiektów?
Peter
Foto oglądacz

Re: Zdjęcia jesienią

Postprzez Ramius » 2010-08-28, 10:14

Ja swego czasu więcej robiłem zdjęć jesienią/zimą niż latem/wiosną ;] Może dlatego, że lubię zimę ;] Chodziłem często w stronę Grunwaldu i tam fotografowałem. Pamiętam jak szedłem udeptaną ścieżką w zimie z moją Prakticą i mało się nie wywróciłem kilka razy ;p to było nieopodal Hali Ludowej.
Ramius
Foto oglądacz

Re: Zdjęcia jesienią

Postprzez yarmaj » 2010-08-28, 21:31

jesień to wbrew pozorom lepsza pora roku dla fotografa niż lato. Na światło wschodu i zachodu nie trzeba czekać wiele godzin, szczególnie na wschód . To cała gama barw drzew i całej przyrody. To w końcu światło które w lecie pojawia się w ekstremalnych porach. Wystarczy wyjść z domu...
im mniej tym lepiej
yarmaj
Foto oglądacz

Powrót do Plenery