Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /usr/home/patryk/domains/dgfoto.net/public_html/forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna • Gdzie na fajne zdjęcia? : Plenery

Gdzie na fajne zdjęcia?

Gdzie na fajne zdjęcia?

Postprzez dudu » 2010-02-20, 14:58

Chciałem Wam podpowiedzieć, że informacje o ciekawych imprezach w postaci zapowiedzi i zaproszeń, na których można cyknąć interesujące fotki z reporterki, można znaleźć w serwisie TEAM www.team-media.org Tyle, ze to jest kanał rss, ale warty uwagi.
dudu
Foto oglądacz

Re: Gdzie na fajne zdjęcia?

Postprzez hexametr » 2010-05-08, 15:38

Co do fajnych plenerów to polecam moją własną wiedzę, a ponadto stronę www.pleneri.com - czasem mozna znaleźć tam naprawdę perełki;)
hexametr
fotoamator

Re: Gdzie na fajne zdjęcia?

Postprzez silver_shira » 2010-06-13, 13:13

ja żadnych stron o plenerach nie znam ale osobiście polecam Kudowę Zdrój- mnie to miejsce bardzo inspiruje i zawsze jak tam jestem zrobię masę zdjęć
silver_shira
Fotograf

Gdzie na fajne zdjęcia?

Postprzez oko-meritum » 2011-04-24, 15:37

Wczoraj ponownie zabrałem aparat w dłoń i wypuściłem się na zdjęcia (widoczne na www.oko-meritum.blogspot.com i www.cieszyn30.digart.pl) We Wrocławiu naprawdę jest wiele miejsc,które warto uwieczniać. Zresztą każde miejsce jest dobre jak tylko ma się pomysł na plener. Czasem przychodzi coś znienacka i to tez jest super. Można nawet kilka razy przejść w przeciągu tygodni przez jedną trasę a i tak za każdym razem zobaczymy coś innego ciekawego. To jest właśnie ta przyjemność czerpana z fotografowania :)
Cieszyniak mieszkający we Wrocławiu.
Fotografia to oderwanie od rzeczywistości przez pryzmat obiektywu aparatu.

http://www.cieszyn30.digart.pl
http://www.oko-meritum.blogspot.com
oko-meritum
fotoamator

Powrót do Plenery