Warsztaty 3 lipca

Dyskusje o aktualnych lub przyszłych wydarzeniach fotograficznych itp.

Warsztaty 3 lipca

Postprzez nekrolog » 2010-07-02, 14:10

Warsztaty fotograficzne Sigma ProCentrum we Wrocławiu

Sigma ProCentrum oraz firma Foto-Master zapraszają do Wrocławia na warsztaty fotograficzne poświęcone zastosowaniu tachnik makro w fotografii reklamowej. Impreza odbędzie się już jutro, 3 lipca. Warsztaty są bezpłatne, ale wymagają rejestracji.

Sigma ProCentrum oraz firma Foto-Master zapraszają na warsztaty fotograficzne poświęcone technikom makro w fotografii reklamowej. Poprowadzi je Paweł Syposz, a asystować mu będzie Anna Wajs. Użytkownicy tradycyjnie dostaną do dyspozycji kilkadziesiąt obiektywów Sigma z różnymi mocowaniami, a organizator udostępni im dwa plany zdjęciowe.

Warsztaty odbędą się już jutro, 3 lipca we Wrocławiu, w Atelier w siedzibie firmy Foto Master (ul. Odrzańska 24-29/2). Początek o godzinie 11:00. Impreza jest bezpłatna, ale wymaga rejestracji. Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się pod adresem [email protected] lub pod numerem telefonu 602 156 580.


Zapraszamy na warsztaty fotograficzne we Wrocławiu!

Sigma ProCentrum oraz firma Foto-Master serdecznie zapraszają wszystkich entuzjastów fotografii na Warsztaty Fotograficzne, które odbędą się 3 lipca 2010 roku we Wrocławiu. Spotkanie będzie miało miejsce w Atelier w siedzibie firmy Foto Master (ul. Odrzańska 24-29/2) i rozpocznie się o godzinie 11.00. Poprowadzi je Paweł Syposz, uznany i doświadczony fotograf i pedagog wrocławskich szkół fotograficznych. Asystować mu będzie Anna Wajs.

Warsztaty skierowane są do wszystkich osób, których pasją jest fotografia macro i które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę o zastosowanie makrofotografii w fotografii reklamowej. Do dyspozycji uczestników wydamy ponad kilkadziesiąt obiektywów Sigma w różnych mocowaniach, udostępnimy dwa plany zdjęciowe oraz opiekę moderatorską. Warsztaty Fotografii Paweł Syposz, który na co dzień uczy fotografii we wrocławskich szkołach fotograficznych oraz działa pod szyldem firmy PARK FORM (www.parkform.pl). Głównym tematem jego prac jest fotografia reklamowa oraz makrofotografia.

Warsztaty są bezpłatne i są imprezą zamkniętą. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się pod adresem [email protected] lub pod numerem telefonu 602 156 580

Serdecznie zapraszamy!
3 lipca 2010, godz. 11.00
Foto-Master / Sigma ProCentrum Wrocław
Ul. Odrzańska 24-29/2
Avatar użytkownika
nekrolog
fotoamator
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2010-05-31, 11:11
Lokalizacja: WrocLove

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron