Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /usr/home/patryk/domains/dgfoto.net/public_html/forum/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna • Panel użytkownika • Zarejestruj

DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna - Rejestracja

Rejestrując się na „DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna”. „DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy temat. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „DGFoto - Dolnośląska Grupa Fotograficzna” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

 

cron